Proponowany post

Czy Tak Będzie Wyglądał Kolejny Wspólny Projekt Nike x Patta?

19 listopad 2018
Czy Tak Będzie Wyglądał Kolejny Wspólny Projekt Nike x Patta?

Stosunkowo niedawno odbyła się oficjalna premiera ostatniego wspólnego projektu pomiędzy amerykańską marką Nike, a ekipą kultowego, holenderskiego butiku Patta, a już wracamy do Was z kolejnymi informacjami dotyczącymi tego duetu. 

Wszytko, wskazuje na to, że kolekcja 'Publicity, Publicity, Wohoooow', to nie ostatnie słowo, jakie wspólnie wypowiedzieli. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia kolejnej hybrydy, której jak żyjemy, nie mieliśmy okazji jeszcze widzieć. Całość dalej kręci się wokół kultowych modeli z rodziny Air Max. Tym razem pokuszono się o połączenie utrzymanej w ciemnej kolorystyce cholewki zaczerpniętej z Air Max 95 i osadzenie jej na platformie z o pięć lat starczych stażem dziewięćdziesiątek w kolorze białym, czyli zupełnie odwrotnie niż ostatnio. Na kontrastującej, różowej metce powinniśmy znaleźć logo Patta. Jako bonus dorzucamy Wam zdjęcie kolejnej, zdecydowanie najlepszej wersji barwnej AM 95/90.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów odnośnie do ewentualnej premiery. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu Was o tym poinformujemy.
Nike
Patta

Tagi: nike, patta,