Proponowany post

Czy Tak Wyglądają Air Jordan 1 High OG Przygotowane Na Black Friday?

07 listopad 2018
Czy Tak Wyglądają Air Jordan 1 High OG Przygotowane Na Black Friday?

Wygląda na to, że Jordan Brand ma asa w rękawie w postaci kolejne, bardzo ciekawej kolorystyki Air Jordan 1 High OG. Dziś natrafiliśmy na zdjęcie tych butów, których premiera przewidziana jest na zbliżający się Black Friday. Ma to być wydanie Quick Strike. 

Podobnie, jak spora część ostatnich wydań AJ1, tak i tutaj buty bazują na 'Black Toe'. W związku z tym widzimy czarno białą, skórzaną cholewkę, natomiast tył, czyli pięta i kawałek kołnierza, są w brązowym odcieniu, który można zobaczyć też na podeszwie zewnętrznej. Do tego mamy biały, nylonowy język, czarny Swoosh i Wings Logo. Producent przewidział do butów dodatkowy komplet sznurowadeł.
Nie ma co ukrywać, że w tym wydaniu popularne ostatnio jedynki, wyglądają bardzo dobrze i mogą stać się kolejną pożądaną kolorystyką wśród sneakerheadów. Chętnie poznamy Waszą opinię na ich temat. 

Nie mamy pewności, jak będzie wyglądała sprawa z dostępnością tych butów, ale jeżeli są to QS, to raczej łatwo nie będzie. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat, a wtedy od razu się nimi z Wami podzielimy. Tagi: jumpman23,