Proponowany post

Czy Tak Wyglądają Nowe adidas NMD Od Pharella Williamsa?

20 sierpień 2020
Czy Tak Wyglądają Nowe adidas NMD Od Pharella Williamsa?

adidas NMD zaprojektowane przez Pharrella Williamsa, to niegdyś naprawdę chodliwy towar. Od momentu pojawienia się pierwszego wcielenia w 2016 roku sneakersowy świat dosłownie oszalał na ich punkcie. Niestety, butów w sprzedaży zaczęło pojawiać się coraz więcej, spód podeszwy został przeprojektowany, zainteresowanie nimi diametralnie spadło, aż w końcu zdążyliśmy o nich zupełnie zapomnieć. W międzyczasie Pharrell zajął się innymi projektami, a temat jego autorskich NMD zupełnie zniknął. 

Wszytko, wskazuje na to, że projekt ten nie jest tak do końca zapomniany i Pharrell gdzieś tam ma go ciągle w głowie, a oto tego dowód. Sam artysta na swoim Instagramowym koncie w skocznej pozycji pochwalił się odświeżoną, ale nawiązującą do DNA poprzednich wersję tego możemy nazwać klasyka. Największą zmianą na plus jest zrezygnowanie z masywnego, trailowej podeszwy na rzecz tej, którą rynek przyjął lepiej. Zupełnie przeprojektowana jest też cholewka, której nadano żebrowanej faktury, natomiast takie elementy jak klatka, przez którą przeplecione są sznurówki pozostała bez zmian. Wierzch dalej zdobią 'chińskie' napisy, które są niemal nieodłącznym elementem kolekcji Pharrella. Kolorystycznie postawiono na biel/jasną szarość z elementami bladego różu czerni oraz ultramaryny. 

Mówi się, że buty w sprzedaży zobaczymy gdzieś w 2021 roku. Czy tak będzie? Okaże się pewnie niebawem. Jeżeli chodzi o dostępność, jest szansa, że zobaczymy je w WS2.


adidas