Proponowany post

Czy To Kolejne New Balance 997S W Kolaboracji Z Butikiem Bodega?

27 sierpień 2020
Czy To Kolejne New Balance 997S W Kolaboracji Z Butikiem Bodega?

Stacjonujący w Bostonie butik Concepts wspólnie z amerykańską marką New Balance naprawdę mocno namieszali w promocji stosunkowo świeżego modelu 997S. Pierwszy ich kolaboracyjny projekt na bazie tej sylwetki nazwany “No Days Off” pojawił się w 2019 roku, a chwilę później duet ten poprawił go drugim wariantem “No Bad Days”. Wszystko wskazuje na to, że niebawem do tej dwójki dołączy trzecia kolorystyka 997S, która niczym nie odbiega od dwóch pozostałych.

Na ten moment nie jest to jeszcze potwierdzone, ale patrząc na to, co ostatnio miał na swoich stopach Kawhi Leonard zawodnik Los Angeles Clippers jest to wielce prawdopodobne. Nowe 997S charakteryzuje kolorowa, ale utrzymana w aktualnie bardzo popularnym, outdoorowym klimacie. Na wykonanym przy użyciu sporego spektrum materiałów upperze znajdziemy między innymi szarość, granat, czerń oraz neonową-czerwień, fiolet czy żółty i seledyn. Mimo tego, że kolorów jest tak dużo, to z racji tego, że pokryto nimi zamsz, nubuk, siateczkę, tworzywo sztuczne czy prążkowany materiał, to całość prezentuje się naprawdę dobrze i nic się tutaj ze sobą nie gryzie. W ramach przypomnienia powiemy tylko, że dbające o maksymalny komfort użytkowania New Balance 997S systemy ABZORB oraz ENCAP pozostały na swoim miejscu. 

Niestety, na ten moment prócz tego, że nie mamy potwierdzenia, czy faktycznie jest to kolejny collab z Bodega, to nie znamy też ewentualnej daty premiery tego świetnego wydania.


New Balance