Czy to nowe adidas Yeezy Boost 700 V2 z przeźroczystą cholewką?

31 marzec 2021
Czy to nowe adidas Yeezy Boost 700 V2 z przeźroczystą cholewką?

Jakiś czas temu po chwilowej przerwie wróciły naprawdę świetne Yeezy Boost 700 V2 “Cream”, które spotkały się z naprawdę ciepłym odbiorem. Niestety, na ten moment była to jedyna zapowiada kolorystyka akurat tej sylwetki z linii produktów Yeezy, a kolejnymi mają być adidas Yeezy 500 High “Frosted Blue”, czy adidas Yeezy 500 “Enflame”. Czy w przypadku 700 V2 oznaczało to jednorazowy strzał?

Jak się okazuje, Kanye West i niemiecka marka z trzema paskami cały czas kombinują w temacie adidas Yeezy Boost 700 V2, a my mamy na to pewne dowody. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające nową wersję tego przedstawiciela stylu daddy shoes, gdzie doskonale widać przeprojektowaną cholewkę butów. W tym konkretnym przypadku każdy poszczególny panel został precyzyjnie wycięty i połączony za sobą w niemal bezszwowy sposób. Tylko gdzieniegdzie, w najbardziej newralgicznych miejscach widać nić. Co więcej, cholewka skonstruowana jest z zupełnie innych materiałów, wśród których znajdziemy przeźroczystą siateczkę, przez którą możemy zajrzeć do wnętrza odświeżonych adidas Yeezy Boost 700 V2. Kolorystycznie postawiono na sprawdzoną, ascetyczną prostotę jasnych barw połączonych z gumowym spodem podeszwy. Czyżby Kanye i adidas na lato szykowali nam specjalne, bardziej przewiewne wersje swoich szlagierowych modelu? Patrząc po całej serii adidas Yeezy Boost 350 V2 'Mist', tak właśnie może być. 

Na ten moment żadne szczegóły premiery nie są nam znane. Czy nowe adidas Yeezy Boost 700 V2 pojawią się w CL20? Jest taka szansa.