Proponowany post

Czy W Październiku Szykuje Się Nam Restock adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yebra' & 'Zebra'?

25 maj 2018
Czy W Październiku Szykuje Się Nam Restock adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yebra' & 'Zebra'?

Wczoraj wieczorem w sieci pojawiło się całkiem sporo plotek na temat rzekomego restocku dwóch kolorystyk adidas Yeezy Boost 350 V2. Mowa tutaj o pierwszych ultra limitowanych 'Zebra', które po kilku miesiącach doczekały się pierwszego w historii V2 wznowienia, oraz jak do tej pory najrzadszych 'Semi Frozen Yellow' aka 'Yebra'. 

Jak podają plotki, buty w bardzo dużych ilościach do sprzedaży trafić mają w październiku. Teraz pytanie, czy do tego dojdzie, a nawet jeżeli tak, to czy to dobry ruch ze strony niemieckiej marki? Jeżeli tak się jednak stanie, to 'Zebra' po raz trzeci pojawią się w sprzedaży, a to dla nas chyba trochę za dużo. Pamiętamy oczywiście o słowach Kanyego, że w końcu przyjdzie taki czas, że każdy będzie mógł sobie kupić Yeezy bez żadnego problemy, ale czy dobrym sposobem jest odgrzewania kotleta? Czy może chodzi tutaj o walkę z reselerami? Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami Waszą opinią w komentarzach poniżej.

Jak tylko plotki się potwierdzą, a z naszej strony mamy nadzieję, że nie to od razu Was o tym fakcie poinformujemy.adidas