Proponowany post

Czy W Przyszłym Roku Powrócą Air Jordan 11 'Concord' ?

26 wrzesień 2017
Czy W Przyszłym Roku Powrócą Air Jordan 11 'Concord' ?

Dziś pojawiła się plotka na temat powrotu Air Jordan 11 "Concord". Pogłoska głosi, że buty miałyby pojawić się w okresie świątecznym 2018 roku. 

Nie jest to informacja potwierdzona dlatego będziemy jedynie spekulować. Ale jeśli "Concordy" mają wrócić, to bardzo byśmy chcieli, żeby miały shape taki jak ostatnia reedycja "Space Jam", która jest bardzo zbliżona do oryginalnego wydania z 1995 roku. Jest na to spora szansa bo jedenastki, które pojawią się już niedługo czyli "Gym Red" i "Midnight Navy"  sa właśnie w takim kształcie. Kolejna zagadka to, jaki numer znajdzie się z tyłu? Oryginalne, samplowe pary w których w 1995 roku Michael zagrał miały "45", ale raczej zdecydowana większość życzyłaby sobie "23". Ciekawe też czy na lewym bucie Jumpman będzie skierowany "do przodu". Możemy też spodziewać się brandingu Nike Air na wkładce. 

Z niecierpliowścią czekamy na potwierdzenie informacji o powrocie "Concordów" przez Jordan Brand. Oczywiście nie ma mowy o jakichkolwiek zdjęciach, więc na razie musimy zadowolić się fotami oryginałów. Stay tuned.

jordan

Tagi: -