Proponowany post

Czy W Przyszłym Roku Powrócą Air Jordan 3 'Cool Grey'?

05 maj 2020
Czy W Przyszłym Roku Powrócą Air Jordan 3 'Cool Grey'?

Kilka dni temu pojawiły się pogłoski o tym, że w przyszłym roku zobaczymy re-edycję Air Jordan 3 'Cool Grey'. Ten wariant kolorystyczny pochodzi z 2007 roku, który stał pod znakiem "nowych" wariantów AJ3. Nie jest to może bardzo porywająca kolorystyka i delikatnie odstaje ona od reszty 'Cool Greyów', ale na pewno niejeden jordanhead, który nie ma "oryginalnego" wydania, a zawsze chciał je mieć, zastanowi się nad ewentualnym zakupem.

W związku z tym, że na razie mamy do czynienia z "plotkami" nie ma jeszcze, żadnych zdjęć nowego wydania. Spodziewamy się jednak, że będzie ono wiernym odwzorowaniem. Upper będzie zbudowany z szarego nubuku, który będzie w dwóch odcieniach. Na butach nie zabraknie charakterystycznego elephant printu. Cholewkę uzupełnią czerwone i żółte detale, które zawsze nam jakoś tutaj nie pasowały. Do tego białe sznurowadła i sockliner. Midsole pomalowany będzie białą i szarą farbą. Mamy nadzieję, że nowe wydanie będzie miało odpowiedni shape i poprawną wysokość elephantowych paneli.

Źródła podają, że Air Jordan 3 'Cool Grey' powrócą na początku 2021 roku. Oczywiście w tej chwili nie ma, żadnych konkretów, ale jak tylko się one pojawią, od razu się nimi z Wami podzielimy. Dajcie nam znać, jak zapatrujecie się na ten ewentualny drop. Czekamy na Wasze komentarze.Air Jordan 3 “Cool Grey”
kolor: Silver/Light Graphite-Orange Peel-Sport Red
styl: CT8532-012
cena: $190