Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

Czy W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 4 'Military Blue' Z 'Nike Air'?

21 maj 2018
Czy W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 4 'Military Blue' Z 'Nike Air'?

Na wstępie Was uspokoimy, na razie nie pojawiła się żadna plotka na ten temat. Jednak w związku z tym, że w przyszłym roku Air Jordan 4 będą obchodziły swoje trzydzieste urodziny, a zapowiedzianych zostało już wiele wydań, między innymi 'Bred' i 'Fire Red', wydaje nam się, że dobrą opcją byłby powrót 'Military Blue' w oryginalnej formie.  Wszak tylko wersja OG miała branding 'Nike Air' na pięcie, re-edycje z 2006 i 2012 roku miały Jumpmana. 

'Military Blue' to jedna z czterech oryginalnych kolorystyk, która nie była w barwach Chicago Bulls, dlatego też MJ nigdy nie zagrał w nich na parkietach NBA. Nie jest nam znane nawet żadne zdjęcie, na którym Mike miałby je na nogach. Pomimo tego 'Military Blue' stawiane są na równi z pozostałymi czwórkami OG, mało tego, znamy też wielu jordanheadów, dla których jest to najlepsza kolorystyka tego modelu. Buty mają białą, skórzaną cholewkę z szarym zamszowym panelem w okolicy toe boxa. Do tego niebieskie dodatki, które komponują się idealnie. 

Czekamy na oficjalne potwierdzenie, czy Air Jordan 4 'Military Blue' po raz kolejny wrócą na sklepowe półki, ale tym razem w oryginalnej formie. Jesteśmy jednak przekonani, że marka Jordan nie przepuści takiej okazji i da wszystkim "spragnionym" to, czego domagają się od kilku ładnych lat.  Poniżej wrzucamy zdjęcia OG z 1989 roku oraz retro z 2006 i 2012.

(Air Jordan 4 'Military Blue' z 2006 r.)


(Air Jordan 4 'Military Blue' z 2012r.)