Proponowany post

Czy W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 5 'Fire Red' Z "Nike Air" Na Pięcie?

07 czerwiec 2019
Czy W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 5 'Fire Red' Z "Nike Air" Na Pięcie?

Na razie to tylko plotka, ale wydaje nam się, że będzie to słuszne posunięcie ze strony Jordan Brand. Skoro marka świętowała 30. urodziny Air Jordan 3 i Air Jordan 4 dając nam oryginalne kolorystyki z brandingiem "Nike Air", to tego samego spodziewamy się w przyszłym roku przy okazji Air Jordan 5. Jak lepiej uczcić okrągłe urodziny modelu, w którym MJ ustanowił rekord kariery w ilości zdobytych punktów w jednym meczu, niż dając nam jedną z oryginalnych kolorystyk w formie OG. Chodzi oczywiście o wariant 'Fired Red' z odblaskowym językiem. 

Niestety z uwagi na to, że drop tych butów nie został jeszcze potwierdzony, nie dysponujemy żadnymi zdjęciami. Fotki, które widzicie poniżej to wydanie z 1999 roku (są też zdjęcia wersji OG). To właśnie wtedy branding "Nike Air" był widziany na 'Fire Redach'. Później buty wracały jeszcze dwa razy w 2008 jako część Countdown Packu i w 2013 z okazji 23. urodzin modelu. Oba wydania miały jednak Jumpmana na pięcie. Nie sposób też zapomnieć, że ostatni release był wykonany z bardzo twardej, nieprzyjemnej, syntetycznej skóry. Mamy nadzieję, że przyszłoroczne wydanie, z góry zakładamy, że zobaczymy je w sprzedaży, będzie miało przyjemne materiały. Jeśli chodzi o układ kolorów, to nie powinno być niespodzianek, od poprzednich wydań buty będą pewnie różniły się delikatnie odcieniem czerwieni. Ciekawe, czy n butach zobaczymy wyszyty numer "23"...? Niewątpliwie temat jest gorący...przynajmniej dla jordanheadów, którzy cenią sobie takie wydania. Jak tylko pojawią się jakieś konkretne informacje o tej ewentualnej premierze, damy Wam znać.

Jak podają źródła Air Jordan 5 'Fire Red' miałyby trafić do sprzedaży w lutym 2020 roku. My sugerujemy konkretną datę, a mianowicie 28 marca 2020. Tego dnia minie równo 30 lat od meczu, w którym Michael Jordan zdobył 69 punktów. Zachęcamy Was do sprawdzenia tekstu na ten temat, który pojawił się na naszej stronie kilka miesięcy temu (kliknij tutaj). W nim sugerowaliśmy, że amerykańska marka powinna zrobić re-edycję omawianych Air Jordan 5...czyżby, ktoś w Jordan Brand czytał tenisufki.eu?  
Tagi: jumpman23,