Proponowany post

Czy W Tym Roku Zobaczymy Air Jordan 5 'Bred'?

11 kwiecień 2018
Czy W Tym Roku Zobaczymy Air Jordan 5 'Bred'?

Pojawiła się informacja, mówiąca o tym, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku zobaczymy model Air Jordan 5 w wersji 'Bred'. Jak wiadomo, ostatnimi czasy Jordan Brand lubi dawać nam buty, które kiedyś były tylko szkicami lub zostały wyprodukowane sample, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Tak właśnie jest i z omawianymi AJ5, których zdjęcie sampla możecie zobaczyć poniżej. Może to być też kontynuacja pomysłu z "malowaniem" piątek w zapożyczone kolory z innych modeli. Najlepszym tego przykładem mogą być zeszłoroczne Air Jordan 5 'White Cement'.

Gdyby jednak doniesienia o wypuszczeniu 'Bredów' miały okazać się prawdziwe, nie obrazilibyśmy się, gdyby buty wyglądały jak połączenie 'Black Metallic' z 'Fire Red'. Czarna, nubukowa cholewka z Nike Air na pięcie stojąca na czerwonym midsoleu, a do tego 3Mowy język. Z pewnością ta kolorystyka przypadłaby do gustu wielu jordanheadom, głównie ze względu na swój OGsowy charakter.

Będziemy uważnie obserwowali rozwój wydarzeń związanych z Air Jordan 5 'Bred'. Coś jednak jest na rzeczy, bo wstępnie podana została też data premiery ustawiona na 14 lipca. Stay tuned.

 

 

Tagi: -