Proponowany post

Czym Jest Dla Ciebie Oryginalność? - Nowe Wideo Od adidas Originals

10 kwiecień 2017
Czym Jest Dla Ciebie Oryginalność? - Nowe Wideo Od adidas Originals

Czym jest dla Ciebie oryginalność? Na to pytanie w ramach najnowszej kampanii ORIGINAL stworzonej przez adidas Originals odpowiedziały trzy rozpoznawalne osobistości ze świata mody, sztuki oraz muzyki. Należy również wspomnieć o tym co mają na nogach, a są to najnowsze kolorystyki kultowych NMD łączących w sobie to co najcenniejsze w historii niemieckiej marki z najnowszą dostępną technologią. 

Ewelina Gralak - stylistka mody. 

Oryginalność to przede wszystkim wolność. Sukcesywne odklejanie się od tego, co wypada i jak należy, albo ram w których musimy sztucznie tkwić. To podejmowanie ryzyka. Oryginalność zaczyna się tam, gdzie pojawia się głód rozwoju oraz bycia o krok dalej. Kiedy chcesz wyprzedzać, a inni jadą wciąż tym samym tempem. To ta odwaga, którą masz jako dzieciak. To ona sprawia, że robisz dokładnie to, co czujesz tak jak chcesz. Wtedy wychodzisz z ram - tam zaczyna się oryginalność.Oskar Podolski aka OESU - polski artysta, malarz, graphic designer oraz projektant ubrań.

Nigdy nie zwracałem uwagi na to czym jest dla mnie oryginalność. Myślę o tym, co robię. Myślę o tym, jak decyduję. Myślę o tym, co będzie jutro i co będzie za 10 lat. Myślę o tym, jak myślę. Oryginalność to ja.Klaudia Szafrańska - wokalistka zespołu XXANAXX.Oryginalność to podążanie za swoimi myślami i pragnieniami. Jest to wolność w kreowaniu siebie, w wyrażaniu tego co siedzi w sercu. Wiąże się to z autentycznością. Oryginalność wypływa z naszej duszy. To dla mnie samodzielne podążanie przez życie. Nie podążanie ślepo za ludźmi, trendami. Oryginalność to odważne wykraczanie poza schematy. W muzyce to podążanie za głosem swojego serca, a nie za głosem większości. To konsekwentne pokazywanie, że różnimy się od siebie, a te różnice czynią nas nieszablonowymi. Oryginalność to umiejętność pokazania swoich kompleksów i wad w taki sposób, by inni je pokochali. To podążanie za swoimi fantazjami. To nieprzewidywalność. Oryginalność to coś, co ma w sobie każdy.Poniżej znajdziecie wyżej wspomniane wideo. Zachęcamy do oglądania!

Foto: michal502 oraz dou.bled

adidas

Tagi: -