Proponowany post

Damian Lillard Pokazał Się W Swoich Nowych Butach

02 październik 2019
Damian Lillard Pokazał Się  W Swoich Nowych Butach

Lider Portland Trail Blazers Damian Lillard przypomniał o sobie i o tym, że ma swój własny sygnowany model. O jego butach nie mówi się tak głośno, jak np. o Hardenach, choć pod względem performanceowym zawsze zajmują one wysokie miejsce w różnych "rankingach". My też mieliśmy okazję grać w kilku poprzednich modelach Dame i byliśmy z nich bardzo zadowoleni. 
Damian pokazał się ostatnio w swoich nowych butach, dzięki czemu mamy okazję pierwszy raz, dość wyraźnie zerknąć na adidas Dame 6. Nasze pierwsze wrażenie jest pozytywne. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że każdy następny model Lillarda zupełnie nie przypomina poprzedniego. Tak samo jest i tym razem. 

Dame 6 mają bardzo ciekawy design, strona zewnętrzna wygląda zupełnie inaczej niż wewnętrzna. Z pozoru obie do siebie nie pasują. Cholewka zbudowana jest z różnych materiałów. Głównie widać tutaj syntetyczną siateczkę, ale jest też coś w rodzaju zamszu, który wzmacnia całą konstrukcję. Niestety nie wiemy jeszcze, jaki system amortyzujący obecny jest w adidas Dame 6, ale spodziewamy się, że będzie to Bounce. Podeszwa zewnętrzna to połączenie dwóch rodzajów gumy. Outsole wyposażony jest w bieżnik o kształcie klasycznej jodełki. Zapowiada się, że adidas Dame 6 będą kontynuowały dobrą passę i będą kolejnymi dobrymi butami do koszykówki. 

W tej chwili nie wiadomo nic o ewentualnym terminie pojawienia się nowych Dame'ów w sprzedaży. Jak tylko pojawią się jakieś informacje, czy zdjęcia kolejnych wariantów kolorystycznych, od razu damy Wam znać. Sciabor

Amortyzacja to lightstrike jak w Hardenach 4. Przecież to info jest wszędzie podane...