Proponowany post

'Creed 2' - Trailer

'Eye of the tiger'

Daniel Arsham I adidas Originals Tworzą Kolejną Wersję Modelu New York

04 grudzień 2017
Daniel Arsham I adidas Originals Tworzą Kolejną Wersję Modelu New York

Część z Was pamiętać może opisywany przez nas model niemieckiej marki adidas Originals, New York, który jest dziełem amerykańskiego, niekonwencjonalnego artysty, Daniela Arshama. Ci, którzy jednak nie pamiętają, o jakie buty nam chodzi, swoje zaległości nadrobić mogą tutaj

W tym miejscu mamy dla Was kontynuacje tego projektu i kolejną interpretację klasycznej bryły New Yorków, w nowoczesnej interpretacji. Przyszłość, czyli 'PRESENT' w oczach Arshama prezentuje się właśnie tak. Musimy przyznać, że, z której strony nie spojrzymy, mamy wrażenie, że obcujemy z zupełnie nową sylwetką, a nie tytułowym modelem. Przeprojektowany upper pozbawiony został trzech bocznych pasków brandingu, przez co efekt jeszcze bardziej się potęguje. Wszystko wraca do normy, kiedy przyjrzymy się brandowanemu językowi zdradzającemu udział artysty w projektowaniu tych butów. Jeżeli chodzi o kolejne zmiany, to bardzo widoczne są one na podeszwie. Klasyczną platformę z pianki EVA zastąpiono nowoczesną, wykonaną ze świetnie amortyzującej pianki Boost. Całość utrzymano w ciemnym, grafitowym kolorze. 

Data premiery przewidziana jest na 9 grudnia. Mamy nadzieję, że tak jak i poprzedni wariant, który kupisz tutaj, tak i ten trafi do CL20.

adidas

Tagi: -