Proponowany post

Daniel Patrick x adidas Harden Vol.4

31 marzec 2020
Daniel Patrick x adidas Harden Vol.4

Projektant Daniel Patrick został poproszony o stworzenie specjalnej wersji modelu adidas Harden Vol. 4. Efekt jego pracy możemy zobaczyć na serii oficjalnych zdjęć, którymi podzieliła się niemiecka marka. W zasadzie wszystkie Hardeny czwórki, jakie do tej pory widzieliśmy, bardzo nam się podobały. Podobnie jest i w tym przypadku.

Patrick zdecydował się na połączenie zieleni w ciekawym odcieniu z jasnymi elementami i jaskrawym żółtym, który w katalogu adidas nosi nazwę "Solar Yellow". Fajnie zostały dobrane materiały. Mamy tu połączenie skóry i meshu, a wszystko w odpowiednich proporcjach. Nowością w tym modelu są trzy paski po bokach. Nie zapomniano o małej metce z napisem "vol. 4". Nazwisko "Daniel Patrick" widnieje na sznurowadłach, interesująco wygląda też sockliner. Upper osadzony jest na jasnej podeszwie środkowej wykonanej z pianki Lightstrike, a na samym dole jest transparentny outsole. Niewykluczone, że jest to podeszwa "Glow in The Dark".

Premiera Daniel Patrick x adidas Harden Vol.4 została zaplanowana na 1 kwietnia. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne z opóźnieniem w polskich sklepach, ale na pewno warto ich poszukać na stronie producenta.adidas