Proponowany post

Data Premiery Kolejnych ACRONYM x Nike Air Presto Mid

23 sierpień 2018
Data Premiery Kolejnych ACRONYM x Nike Air Presto Mid

Wracamy do Was z tematem, który poruszaliśmy na przełomie lutego i marca tego roku. Chodzi nam o kolejny kolaboracyjny projekt pomiędzy wirtuozem Tech Wearu, Errolsonem Hugiem reprezentującym ACRONYM, a sportową marką Nike. Co ciekawe, mimo tego, że Errolson zakończył prace nad linią NikeLab ACG, a linia wraca do swoich outdoorowych korzeni to zapowiadane przez nas trzy wersje kolorystyczne Nike Air Presto Mid mają trafić do sprzedaży. Znamy nawet datę premiery, ale o tym za chwilę.

Mimo wszystkich fotografii, a w zasadzie mockup'ów, które widzieliście, wygląd butów tak naprawdę nie jest nam znany. Wiemy jedynie, że do sprzedaży trafią trzy warianty kolorystyczne, szaro-czarny, żółto-czarno-biały oraz najbardziej rzucający się w oczy różowo-niebiesko-czarno-biały. Co do użytych do produkcji materiałów też niestety nie możemy się wypowiedzieć, ale obstawimy, że wszystko będziemy mieli w takim samym, według nas świetnym zestawieniu charakterystycznej siateczki, neopreny oraz skóry. 

Co do daty premiery, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wszystkie trzy kolorystyki w sprzedaży pojawią się już 8 września. Na który kolor będziesz polować?


Cool Grey/Black - 200$
White/DynamicYellow/Black - 200$
Racer Pink/Photo Blue/White/Black - 200$

Nike
ACRONYM