Proponowany post

Data Premiery PEACEMINUSONE x Nike Air Force 1 'Para-Noise 2.0'

18 wrzesień 2020
Data Premiery PEACEMINUSONE x Nike Air Force 1 'Para-Noise 2.0'

Zastanawia nas ilu z naszych czytelników czeka na premierę zapowiadanych, już bardzo dawno temu PEACEMINUSONE x Nike Air Force 1 'Para-Noise 2.0'. Ciekawi nas też, kto z Was chciałby te buty dla siebie, a kto próbować będzie swoich sił z myślą o dalszej odsprzedaży i szybkim zarobku. Dajcie nam znać w sekcji komentarzy poniżej jakie jest Wasze stanowisko, a my zdradzimy Wam, kiedy buty trafią do sprzedaży, ale o tym na końcu.

Buty to dzieło Kwon Ji-yong'a, szerzej znanym pod pseudonimem G-Dragon – południowokoreańskiego rapera, piosenkarza, gwiazdy K-popu, producenta muzycznego, ikony mody i co najważniejsze założyciela marki PEACEMINUSONE, o czym część z Was doskonale wie. Dla przypomnienia, tak jak w poprzedniej wersji nazwijmy to 'OG', tak i tutaj cholewka pokryta jest cienką, łuszczącą się warstwą tym razem białej farby, która podczas użytkowania dosłownie od niej odpada, ukazując światu kolorowy wzór. Upper dalej spleciony będzie szerokimi niczym w starych skejtowych butach sznurówkach z charakterystyczną, haftowaną stokrotką bez jednego płatka na szczycie języka, ale tym razem czarną. Całość osadzona jest na muśniętej ciemną farbą białej podeszwie. 

Sprzedaż rusza 25 listopada. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 200$, a buty dostępne będą na SNKRS App. Czy zobaczymy je i w WS2? Czas pokaże.


Nike