Proponowany post

Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

W nawiązaniu do wydania z 1985 roku.

Data Premiery Ronnie Fieg x Asics GEL-Lyte III 'Tokyo Trio'

27 lipiec 2020
Data Premiery Ronnie Fieg x Asics GEL-Lyte III 'Tokyo Trio'

Przed prezentowaliśmy Wam nadchodzące Asics GEL-Lyte III zaprojektowane przez samego Ronnie Fiega. Od tego czas sneakersowy świat non-stop żyje tymi butami, a my z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie daty premiery oraz jej szczegółów. Dziś na temat nadchodzącej trójki Ronnie Fieg x Asics GEL-Lyte III 'Tokyo Trio' wiemy już wszystko.

O samych butach, z wyłączeniem 'Super Gold' - najprostszego, białego, skórzanego wariantu ze złotym brandingiem powiedzieliśmy już wszytko, także nie będziemy się w tym miejscu nad tym rozwodzić, a jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat 'Yoshino Rose' czy '252.1' po prostu kliknijcie ich nazwy i przenieście się do szczegółowego opisu. Sam pack, to na równi z nadchodzącymi trójkami od Seana Wotherspoona oraz atmosa najlepsze, co w tym roku pokazała japońska marka Asics, bez dwóch zdań. Naszym prywatnym faworytem, ale i chyba większości osób z całej trójki jest kolorystyka 252.1, która idealnie oddaje styl Ronnie i jego poprzednich dzieł. 

Buty w sprzedaży zobaczymy 27 lipca, ekskluzywnie w salonach KITH oraz w takich sklepach jak Hirshlifers, Bergdorf Goodman i Selfridges. Każda para wyceniona jest na 180$.


KITH
Asics