Proponowany post

DEAL x 400ml x New Balance 997.5

09 styczeń 2017
DEAL x 400ml x New Balance 997.5

Graffiti crew 400ml już nie po raz pierwszy raz pojawia się na naszych łamach. Jeżeli jednak nie kojarzycie ich projektów odsyłamy Was tutaj, by sprawdzić ich customowe Air Jordan 4. 

Najnowsze dzieło to jednak pełnoprawny, kolaboracyjny projekt stworzony we współpracy z chińskim sklepem DEAL oraz amerykańską marką New Balance, która dostarczyła stosunkowo świeży model obuwia 997.5. Inspiracją do stworzenia ich zupełnie nowej kolorystyki stała się tradycyjna gliniana figurka Zhnag stąd na powierzchni świetnie wykonanych butów znajdziemy takie barwy jak beż, brąz czy czerń przełamana krwistoczerwonymi akcentami. Co co użytych do produkcji materiałów mamy tutaj gładki jak i perforowany nubuk, popękaną skórę czy fakturowany, czarny zamsz. Wszystko to postawione na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z kolorowym spodem. Dopełnieniem całości jest dodatkowy, customowy detal przyłączany do tyłu butów.

Buty do oficjalnej, ekskluzywnej sprzedaży trafią już 15 stycznia. Co do pozostałych retailerów, 997.5 powinny pojawić się dzień później.

New Balance
 

Tagi: -