Proponowany post

DEAL x Reebok Insta Pump Fury

20 maj 2019
DEAL x Reebok Insta Pump Fury

Niespełna równo dwa lata temu chiński sneaker shop DEAL wszedł w pierwszy kolaboracyjny projekt z brytyjską marką Reebok. Efektem ich wspólnych działań byłą bardzo osobliwa kolorystyka naszego ulubionego modelu Instapump Fury, który de facto w tym roku zaliczył powrót dwóch oryginalnych kolorystyk sprzed lat. Więcej na temat tego projektu dowiecie się tutaj.

Duet ten po dwóch latach nieobecności postanawia raz jeszcze o sobie przypomnieć i po raz kolejny wziąć na warsztat ten biegowy model, którego historia sięga 1994 roku. Idąc obraną już wcześniej ścieżką, całość w 100% ponownie opiera się o dwie kontrastujące barwy, czerń oraz biel, ale efekt finalny jest jeszcze bardziej spektakularny niż poprzedni. Zacznijmy może jednak od samej budowy. Osobliwy, wyglądem wyprzedzający swoje czasy upper skonstruowano przy użyciu elastycznego neoprenu, tekstylnego materiału oraz fragmentów naturalnej, lekko połyskującej skóry. Analogicznie do projektu sprzed dwóch lat, tak i teraz lewy but różni się od prawego. Tam, gdzie na jednym mamy czerń, tam na drugim biel i odwrotnie. Skomplikowany wzór pokrywający napełnianą powietrzem komorę nawiązuje do chińskiego kompasu magnetycznego feng shui, a to nie jedyny detal wyróżniający to wydanie. Toebox oraz tył zdobią bliżej nam nie znane symbole, a na pompce osadzonej na szczycie języka znajdziemy znak yin-yang. Nieco wyżej wszyta szlufka zdobiona jest logo chińskiego sklepu. 

Buty do sprzedaży powinny trafić w ciągu najbliższych tygodni. Niestety obstawiamy, że nie zobaczymy ich na Starym Kontynencie. Jeżeli jednak szukasz innych kolorystyk tego modelu, zajrzyj tutaj.
Reebok