'Deep Royal' Czwartą Zapowiadaną Kolorystyką Ambush x Nike Dunk High

07 styczeń 2021
'Deep Royal' Czwartą Zapowiadaną Kolorystyką Ambush x Nike Dunk High

Nie dalej jak wczoraj Yoon Ambush, połówka duetu tworzącego markę AMBUSH na swoim Insta pochwaliła się nową kolorystyką swoich autorskich Nike Dunk High w bezbłędnych barwach 'Chicago' - KLIK. Po chwili Nike daje nam kolejny powód na to, aby raz jeszcze wrócić do tematu i pokazać Wam kolejną, czwartą już zapowiadaną przez nas odsłonę tej intrygującej sylwetki.

W sieci pojawiły się bowiem doniesienia, że już tej wiosny w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy czwartą ( o ile premiera wyżej wspomnianej kolorystyki 'Chicago' dojdzie do skutku ) kolorystykę Ambush x Nike Dunk High. Buty na ten moment funkcjonują pod nazwą 'Deep Royal', co jest rozwinięciem od dokładnego opisu kolorów 'Deep Royal Blue/White-Pale Ivory-Black'. Niestety, na ten moment w sieci nie pojawiły się żadne poglądowe ich zdjęcia, a jedynie dopracowany mockup dostarczony przez ekipę House of heat. O ile im wierzyć, to buty będą miały klasyczny rozkład kolorów, taki sam jak we wcześniej nadmienionych 'Chicago', ale czerwień zamieniono na niebieski, co może okazać się wielce prawdopodobne z prawdą. Obstawiamy, że materiałowo i konstrukcyjnie to wydanie niczym nie będzie różniło się od wszystkich poprzednich, także spodziewajcie się połączenia skóry i tworzywa sztucznego, ale o tym przekonamy się bliżej premiery.

Szczegóły premiery Ambush x Nike Dunk High 'Deep Royal'

Debiut Ambush x Nike Dunk High 'Deep Royal' zaliczyć mamy na przełomie wiosny i lata 2021. Czy zobaczymy je w WS2? Tego nie wiemy.

Ambush x Nike Dunk High “Deep Royal”
Kolor: Deep Royal Blue/White-Pale Ivory-Black
Kod: CU7544-400
Data premiery: Wiosna/Lato 2021
Cena: $180


Nike
Ambush