Deerupt - Nowy Model W Rodzinie adidas Originals

22 marzec 2018
Deerupt - Nowy Model W Rodzinie adidas Originals

Deerupt, to nowy model z linii niemieckiej marki adidas Originals. Początkowo ciężko można w to uwierzyć, bo przecież na boku nie mamy trzech charakterystycznych pasków brandingu. Jest to jednak świadomy zabieg marki, bo w tym przypadku pierwsze skrzypce grać ma nic innego jak siatka.

Część z Was zastanawiać się może czemu akurat siatka? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Deerupt zaprojektowany został tak, aby od pierwszego kontaktu z Wami wzbudzał  Wasze zainteresowanie, i tak niewątpliwie jest. Najwięcej emocji wprowadza tutaj wyżej wspomniana struktura pojawiająca się nie tylko na całej powierzchni jednoczęściowej cholewki, ale i na podeszwie. Motyw już od lat 70 i 80 znanych jest z produktów adidas Originals, a modelami butów, w których używano tego typu rozwiązania były Maraton Training czy Oregon. Należy jednak wspomnieć, że nie sama siatka tworzy tego buta. Przykrywa ona lekką, dzianinową konstrukcję, która dzięki swoim właściwościom świetnie dopasowuje się do anatomii naszej stopy. Wszytko, to zespolone z prostą podeszwą. 

Pierwsze kolorystyki Deerupt do sprzedaży trafią już 22 marca. Dostępne będą zarówno w sklepach stacjonarnych adidas Originals oraz za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.

adidas

Tagi: adidas