Proponowany post

Nike Air Max 1 'Olive Canvas'

Jesienna kolorystyka.

DeMar DeRozan W Nowych Butach Z Serii Kobe

22 marzec 2018
DeMar DeRozan W Nowych Butach Z Serii Kobe

Dziś w nocy, DeMar DeRozan wybiegł na parkiet w zupełnie nowym, nigdy do tej pory niewidzianym modelu od Nike Basketball. Są to nowe buty w serii Kobe, a ich dokładna nazwa to Nike Kobe AD NXT 360. Tym samym będzie to już trzecia odsłona butów Kobasa, które wyszły po zakończeniu przez niego kariery. 

Nowe Kobe AD wracają do krótkiej cholewki, jaką widzieliśmy we wcześniejszych modelach. Jest ona wykonana z nowej generacji Flyknitu, którego zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie buta do stopy. Z boku znajdziemy dużego Swoosha przypominającego hologram, a z tyłu logo Kobe i poziome linie symbolizujące szwy po operacji ścięgna Achillesa. Bardzo ciekawie wygląda podeszwa zewnętrzna, wykonana z transparentnej gumy, z bardzo agresywnie wyglądającym bieżnikiem. Wygląda na to, że buty będą dobrze trzymały się parkietu. Nowe Kobe AD mają system amortyzacji oparty na dwóch Nikeowych piankach. REACT i Lunarlon połączono i umieszczono w wymiennych wkładkach (takie wkładki były w kilku poprzednich modelach; Kobe 7, 8, 9 i 11). 

DeMar i jego Toronto Raptors grali na wyjeździe przeciwko Cleveland Cavaliers. DeRozan przez 35 minut spędzonych na parkiecie, zdobył 21 punktów, 3 zbiórki i 5 asyst. Jego drużyna prowadziła nawet w pewnym momencie 15 punktami. Jednak Lebron James wziął się do roboty i ostatecznie Cavs wygrali wynikiem 132-129. 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Nike Kobe AD NXT 360 trafią na sklepowe półki. Z pewnością takie informacje niedługo się pojawią, a same buty będzie można znaleźć w sklepach specjalistycznych takich jak Sklep Koszykarza i KICKS Store
     

Tagi: -