Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

DeMar DeRozan Zagrał W UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro

19 kwiecień 2019
DeMar DeRozan Zagrał W UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro

Ostatniej nocy gracze San Antonio Suprs podejmowali u siebie zespół Denver Nuggets. DeMar DeRozan, który jest liderem drużyny z Teksasu zagrał w tym meczu w bardzo fajnej kolorystyce Nike Kobe 4 Protro, która powstała w kolaboracji z UNDFTD. Oznacza to, że podobnie, jak to miało miejsce w przypadku Nike Kobe 1 Protro, już wkrótce w sprzedaży zobaczymy kilka wersji UNDFTD-owych  Kobasów. 

Bardzo możliwe, że jedną z nich będzie ta, którą DeMar miał na nogach. Buty mają cholewkę w zielonkawym kolorze, który uzupełniają pomarańczowy sockliner, logo Black Mamba na języku  i czarny Swoosh. W pierwszej chwili to połączenie skojarzyło nam się z barwami drużyny footballowej 'Miami Dolphins'. Ten motyw pojawiał się już wielokrotnie na butach  Nike. Cholewka wykonana jest ze skóry lakierowanej, którą wspierają boczne panele z syntetycznego materiału. Upper stoi na białej podeszwie środkowej i zewnętrznej. 
Poza kolorystyką, którą na nogach miał DeRozan, firma z Oregonu planuje wypuszczenie jeszcze trzech pozostałych. Będą to:  'Black/Black-Multi-Color',  'Sail/Sail-Multi-Color' oraz 'Team Orange/Team Orange-Multi-Color'. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się pierwszych zdjęć tych butów, ale możemy się spodziewać, że będą one wyglądały rewelacyjnie.

Jeśli chodzi o premierę, to UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro mają zacząć pojawiać się w sprzedaży w sierpniu. Na razie nie są znane żadne szczegóły, ale prawdopodobnie te limitowane wydania będą dostępne jedynie w wybranych punktach. Więcej info wkrótce...stay tuned!