Proponowany post

Derrick Rose Zagrał W Swoim Najnowszym Modelu

17 kwiecień 2018

Derrick Rose od niedawna jest zawodnikiem Minnesota Timberwolves, którym po 14-letniej przerwie udało zakwalifikować się do fazy playoff. Trafili oni jednak na bardzo trudnego przeciwnika jakimi są Houston Rockets, prowadzeni przez Jamesa Hardena i Chrisa Paula. W pierwszym meczu wygranym przez Rakiety 104-101, Derrick zagrał w swoim najnowszym modelu od adidasa, D Rose 9. Pomimo przegranej, Rose miał całkiem niezłe statystyki. W ciągu 23 minut spędzonych na parkiecie zdobył 16 punktów, 4 asysty i 2 zbiórki.

Jeśli chodzi o jego nowe buty to kolorystycznie zgrywały się one z alternatywnymi strojami Wolves. Szara, Primeknitowa cholewka z granatowymi detalami stoi na białym midsole'u, który w odróżnieniu od kilku wcześniejszych modeli nie jest wyposażony w piankę Boost.

Nie ma jeszcze żadnej konkretnej daty premiery, ale mówi się, że adidas D Rose 9 pojawią się w sprzedaży w różnych wariantach kolorystycznych w lipcu. Spodziewamy się, że buty znajdą się w ofercie takich sklepów jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza