Proponowany post

Diamond Supply x Nike SB Dunk Low Dostępne Będą W Polsce!

07 listopad 2018
Diamond Supply x Nike SB Dunk Low Dostępne Będą W Polsce!

Szczerze musimy przyznać, że temat zdecydowanie zapomnianych przez większość Dunk'ów coraz częściej pojawia się na naszych łamach. Wczoraj na przykład informowaliśmy Was o zbliżającej się wielkimi krokami premierze kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike, a bostońskim butikiem Concepts, gdzie efektem ich wspólnych działań jest kolejna, nawiązująca do homara kolorystyka modelu Dunk Low. Nieco więcej o tym szalenie ciekawym projekcie dowiecie się tutaj, a w tym miejscu pokażemy Wam, co po raz trzeci w historii Diamond Supply 'namodziło' z ekipą Nike SB.

Efektem wspólnych działań są trzy kolorystyki wyżej wspomnianej sylwetki. Zacznijmy może od tych dwóch, które będziecie mieli zobaczyć w dwóch polskich sklepach! Tak, efekty widocznej tutaj kolaboracji dostępne będą w krajowej dystrybucji, ale gdzie je znajdziecie, o tym dowiecie się na końcu. O trzecim wariancie również opowiemy później. Sam but, to części z Was doskonale znany Nike Dunk Low z skateboardingowej linii SB. Cholewka z charakterystycznym, napompowanym językiem wykonana jest przy użyciu naturalnej skóry licowej o dwóch fakturach. Środkowe panele, kawałek tyłu oraz toebox pokryte są jej gładkim odpowiednikiem, natomiast na pozostałych elementach macie imitację krokodylej skóry. To, co wyróżnia to wydanie, do wymienny Swoosh na boku przytwierdzany za pomocą rzepa czy odchylana zakładka na pięcie, pod którą kryje się napis 'Diamond Supply' przypadający po jednym słowie na każdy but. Tak jak wspomnieliśmy, łącznie do wyboru będziecie mieli trzy warianty kolorystyczne. Czarny i biały z miętowymi dodatkami dostępne będą w regularnej sprzedaży w wybranych sklepach, natomiast żółte będą ultra limitowane, a wyprodukowanych zostało ich jedynie 250 par. Miały być one sprzedawane jedynie podczas minionych targów Complex Con, ale ze względu na bardzo duże zainteresowanie, co za tym idzie przepychanki czy niekulturalne zachowanie zainteresowanych sprzedaż została wstrzymana, a zabezpieczone buty pod czujnym okiem eskorty dosłownie 'wyjechały' z hali targowej.

Wracając do polskiej premiery, buty w sprzedaży pojawią się 9 listopada, w takich punktach jak Miniramp w Poznaniu czy Street Hype w Warszawie. Ilość ograniczona.
Nike SB
Diamond Supply