Proponowany post

Do Wygrania Są Carhartt X Eminem Air Jordan 4

20 czerwiec 2018
Do Wygrania Są Carhartt X Eminem Air Jordan 4

Carhartt x Eminem Air Jordan 4 to jedne z najbardziej limitowanych jordanów w historii i pozostają w sferze marzeń niejednego sneakerheada. Nie wiadomo ile dokładnie par zostało wyprodukowanych, ale zostały one rozdane wśród rodziny i znajomych rapera. 10 par trafiło w 2015 roku na aukcję, a średnia cena osiągnęła wówczas kwotę ponad $20.000! Teraz pojawia się kolejna szansa na zdobycie tych butów, albowiem do wylicytowania jest jedna para w rozmiarze US 10. Cała akcja ma na celu zdobycie funduszy, by wesprzeć organizacje pomagające w rozwijaniu dzieci z uboższych rodzin. Chodzi o tworzenie miejsc i zajęć, w których dzieciaki będą mogły uczestniczyć po szkole.

Jak zapewne wiecie Carharttowe czwórki wykonane są z materiału używanego w odzieży roboczej. Pokrywa on całą cholewkę, a do tego mamy woskowane sznurowadła i srebrne detale. Na heel tabach znajdziemy odwróconą literę "E" oraz podobiznę maski Jasona Voorheesa, bohatera serii horrorów "Piątek Trzynastego". Po wewnętrznej stronie języka nie brakuje metek z logo Carhartt, a od spodu mamy biało czarny midsole i outsole z transparentnej gumy. 
Aby wziąć udział w licytacji, wystarczy wejść na stronę (kliknij tutaj) i dokonać wpłaty. Kwota minimalna to $10. Wiadomo...im większa kwota, tym większa szansa na wygraną. Akcja będzie trwała do 31 lipca. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie licytacji. 

 


Tagi: jumpman23,