Proponowany post

Dodatkowe Gadżety Podczas Premiery Butów Z Kolekcji Sacai x Nike W Aoyama

23 sierpień 2019
Dodatkowe Gadżety Podczas Premiery Butów Z Kolekcji Sacai x Nike W Aoyama

Niewątpliwie premiera kolekcji Nike x Sacai śmiało może być zaliczana do najlepszej tego roku. Zarówno dwie kolorystyki LDWaffle jak i paczka koszykarskich Blazer Mid cieszyły się niemałą popularnością, a był to jedynie wstęp do tego, co spotka nas w najbliższym czasie. Mimo tego, że premiera kolejnej części tego projektu przesuwała się kilkukrotnie, w końcu możemy powiedzieć, kiedy na 100% ona nastąpi. 

Japoński brand potwierdza, że w ich flagowym sklepie w Aoyama oraz specjalnie przygotowanym pop upie sklepu internetowego dostępne będą również unikalne dodatki do butów. Część z Was, z jednego z ostatnich pokazów nadchodzącej kolekcji Sacai kojarzyć może futrzane nakładki na języki w LDWaffle, czy dodatkowe suwaki w Blazerach. To właśnie te dwa gadżety dodatkowo będzie można dokupić podczas premiery butów, aby jeszcze bardziej urozmaicić czy podkreślić ich unikalny wygląd. Co ciekawe, dodatki dostępne będą tylko dla dwóch nadchodzących, jasnych oraz ciemnych wariantów, a różowo-zielona kolorystyka z pomarańczowo-żółtym Swoosh'em została pominięta. Co do samego wykonania 'podwójne' biegówki wykonano z połączenia bardzo cienkiej siateczki oraz skórzanych paneli. Całość osadzona jest na szczycie platformowej podeszwy z mocno wysuniętym tyłem. Blazer Mid skonstruowany jest ze skóry licowej z dodatkiem nylonu na piankowym języku. W tym przypadku z podeszwą jest nieco inaczej i standardowej wielkości platforma otrzymała kilka dodatkowych łat gumy na tyle oraz boku.

Premiera LDWaffle przewidziana jest na 12 września, natomiast Blazer Mid na 19.09. Pierwsze kosztować będą 160$, a drugie 140$.
Nike
Sacai