Proponowany post

Dokładne Spojrzenie Na Nadchodzące Aries x New Balance 327

21 październik 2020
Dokładne Spojrzenie Na Nadchodzące Aries x New Balance 327

Dokładnie dwa dni temu wspominaliśmy Wam o kolejnym kolaboracyjnym projekcie pomiędzy brytyjską marką Aries, a amerykańskim New Balance. Po krótkiej zapowiedzi przychodzi pora na nieco więcej konkretów i co najważniejsze, porcję dokładnych zdjęć wspieranych krótkim, promocyjnym klipem wideo. 


Świetnie przyjęty przez rynek model 327 niemal w 100% zbudowany będzie z naturalnej skóry i dostępny w kolorze czarnym lub całkowicie białym do wyboru. Monochromatyczne cholewki zestawione są z odblaskowymi detalami i logo Aries w specjalnie do tego celu wytypowanym miejscu na bocznym brandingu. Dodatkiem są czerwone taśmy pojawiające się na sznurowadłach, pięcie. W rozmowie z HYPEBEAST na temat kolekcji, dyrektor kreatywna Aries Sofia Prantera wyjaśniła, czym się inspirowali: „Zaczęliśmy przyglądać się„ modowym ”trenerom z lat 90., a ostateczny projekt stał się rodzajem hybrydy klasycznego stylu casual z lat 90. i  sportu prosto z Włoch, gdzie królowały buty sportowe z odblaskowymi elementami. W 327 jest wiele nieformalnych włoskich odniesień do wzornictwa z lat 90., a włoski design w ogóle jest jej stałym źródłem inspiracji. Współpraca dotyczy relacji; budowania zaufania i zrozumienia swoich celów ”- mówi Prantera o trwającym projekcie. „New Balance wspiera nas twórczo, bez narzucania granic i jest niezwykle otwarty na wszelkie, nawet najbardziej szalone pomysły. Co ważniejsze, New Balance to niezależna firma, która nadal wierzy w inwestowanie w ludzi i pielęgnowanie rzemiosła, jest to jedyna firma szkoleniowa, która nadal produkuje w Wielkiej Brytanii, utrzymując umiejętności i miejsca pracy, nawet jeśli są mniej dochodowe. Jest to bardzo rzadkie w przypadku dużych firm i dlatego jest to tak atrakcyjne partnerstwo ”.

Oprócz obuwia, Aries i New Balance połączyli siły, aby stworzyć gamę ubrań ze wspólną grafiką „Unbalanced”.

Najnowsza współpraca Aries x New Balance na bazie modelu 327 ma zostać wydana w sklepie internetowym Aries 30 października, zaraz przed globalną premierą zapowiedzianą na 7 listopada. Mamy nadzieję, że buty zobaczymy też w stołecznym butiku CL20, co nie jest wykluczone.


Aries
New Balance