Proponowany post

Dokładne Zdjęcia adidas Yeezy Boost 700 V2 'Inertia'

20 sierpień 2019
Dokładne Zdjęcia adidas Yeezy Boost 700 V2 'Inertia'

Szczerze musimy powiedzieć, że czasem nie rozumiemy zagrywek doskonale Wam znanego duetu, Kanye Westa i niemieckiej marki z trzema paskami. Oczywiście głównie chodzi nam o nagłe, zupełnie niespodziewane i niczym nieuzasadnione restocki najróżniejszych, często mających premierę kilka miesięcy wstecz butów, które ni stąd, ni zowąd raz jeszcze lądują na sklepowych półkach. Dodatkowo patrząc na to, jak ciężko nad nowymi kolorystykami pracuje Kanye (klik), ciężko nam uwierzyć w to, co widzimy... 

Dokładnie 9 marca tego roku odbyła się oficjalna premiera kolejnych już adidas Yeezy Boost 700 pierwszej generacji w bardzo według nas ciekawej kolorystyce 'Inertia'. Buty wśród użytkowników przyjęły się całkiem nieźle, stosunkowo szybko zniknęły ze sklepowych półek, a świat powoli zaczynał o nich zapominać. Niemiecko-amerykański duet nie chce jednak do tego dopuścić i w zupełnie dla nas niezrozumiały sposób raz jeszcze postanawiają przypomnieć nam o tej kolorystyce. Z dwojga złego, aby to zrobić wybierają nieco lepszy sposób niż kolejny restock, których nie będziemy ukrywać, ogromnymi fanami nie jesteśmy, a przenieść ten schemat barwny na drugą generację 700. Czy to spoko pomysł? To już pozostawiamy Waszej ocenie. Materiałowo czy konstrukcyjnie, każdy, kto choć raz widział na własne oczy adidas Yeezy Boost 700 V2 doskonale wie, z czym będzie miał do czynienia. Pod tym względem zupełnie nic się nie zmieniło. Masywny upper w stylu daddy shoes wykonany jest przy użyciu syntetycznej siateczki, naturalnych skór oraz gdzieniegdzie zgrzanej pod ciśnieniem taśmy. Piętro niżej również nic się nie zmieniło, a standardowa podeszwa 700 dalej dysponuje świetnie oddającą energię pianką Boost ukrytą w jej wnętrzu. Kolorystycznie, całość zdominowana jest przez stonowaną szarość w kilku odcieniach z dodatkiem pomarańczowych i beżowych akcentów. Poniżej znajdziecie sporą porcję zdjęć.

Buty w cenie 300$, w wybranych sklepach pojawią się we wrześniu. Jeżeli chodzi o Polskę, szukajcie ich między innymi tutaj.


adidas