Dokładne Zdjęcia Air Jordan 4 WMNS 'Starfish'

05 listopad 2020
Dokładne Zdjęcia Air Jordan 4 WMNS 'Starfish'

Jordanowy line up na rok 2021 powiększy się o nową kolorystykę doskonale Wam wszystkim znanych Air Jordan 4. Tytułowa kolorystyka, którą w sprzedaży zobaczyć mamy 21 stycznia kierowana jest jednak do kobiet, o czym świadczy dopisek WMNS w nazwie.

O tym, że coś takiego jak Air Jordan 4 WMNS 'Starfish' pojawi się w asortymencie Jordan Brand, wiedzieliśmy już kilka miesięcy temu, natomiast od tamtej pory po sieci krążyły jedynie mockupy prezentujące to wydanie, które jak się właśnie okazało, nijak mają się z tym, co faktycznie zobaczymy na półkach. Buty wykonane są z niecodziennego jak na czwórki materiału. Jego spodnią część prawdopodobnie wykończono skórą, na którą w każdym możliwym miejscu nałożono drobno perforowaną, meshową siateczkę w czarnym kolorze. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy materiał ten będzie można dowolnie usunąć, odkrywając pomarańczową bazę. Całość przełamano czarno-szarymi akcentami, które nam osobiście kojarzą się z kultowymi 'Bredami'. Oprócz tego pokuszono się o kilka białych akcentów podkreślających wnętrze, czy tył midsole'a. 

Tak jak wspominaliśmy Air Jordan 4 WMNS 'Starfish' w takich punktach jak Sklep Koszykarza czy WS2 zobaczymy 21 stycznia. Tego dnia przyszykujcie się na wydatek rzędu 190$. Gdzieś w podobnym terminie spodziewamy się też premiery AJ13 o tym samym pseudonimie - KLIK.


Jordan