Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Air Jordan 8 N7 'Pendleton'

15 październik 2019
Dokładne Zdjęcia Air Jordan 8 N7 'Pendleton'

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcie Air Jordan 8 'Pendleton', które wejdą do tegorocznej kolekcji N7. Dziś mamy dla Was nowe zdjęcia, które ukazują nam te buty w pełnej krasie. Porcja nowych ujęć utwierdza nas w przekonaniu, że omawiane ósemki, to spoko wydanie. 

Cholewka butów wykonana jest z szarego i czarnego zamszu/nubuku, który uzupełniony jest kolorowym materiałem marki Pendleton. Informuje o tym metka umieszczona tuż pod jednym z pasków zapinanych na rzep. Ta kompozycja jest przyjemna dla oka i sprawia, że Air Jordan 8 wyglądają wyjątkowo. Kolory czarny i szary pojawiają się też na podeszwie środkowej i zewnętrznej. Na tej ostatniej nie brakuje kilku kolorowych akcentów i jasnego Jumpmana. Niestety nadal nie mamy widoku na wnętrze, ale jesteśmy przekonani, że znajdziemy tam odniesienia do kolekcji N7. 

Zgodnie z tym, co pisaliśmy w poprzednim poście premiera Air Jordan 8 N7 'Pendleton' została zaplanowana na 7 listopada. Mamy nadzieję, że buty znajdą się w ofercie któregoś z polskich retailerów. Uważamy, że to wydanie Air Jordan 8 powinno znaleźć się w kolekcji każdego jordanheada. Zgadzacie się z nami? Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach. 


Air Jordan 8 N7 'Pendleton'
kolor: Thunder Grey/Light Graphite-Gold Suede-Black
styl: CQ9601-001
cena: $200
Tagi: jumpman23