Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Drugiej Kolorystyki OFF-WHITE x Nike Air Rubber Dunk 'University Gold'

16 kwiecień 2020
Dokładne Zdjęcia Drugiej Kolorystyki OFF-WHITE x Nike Air Rubber Dunk 'University Gold'

Dosłownie kilka dni temu poruszaliśmy temat nowego modelu butów od Nike oraz OFF-WHITE. Virgil Abloh już w ciągu kilku najbliższych tygodni zaserwuje nam trzy kolorystyki OFF-WHITE x Nike Air Rubber Dunk. Jedną z nich mieliście okazję już widzieć tutaj, a my w tym miejscu zaprezentujemy Wam następną, która również spotkała się z bardzo przyjemnym odbiorem. 

Jak już zdążyliście dowiedzieć się z tytułu, w tym miejscu pod lupę weźmiemy kolorystyką 'University Gold'. Materiałowo czy konstrukcyjnie wszytko pozostało na swoim miejscu, a jedyną zmianą są tylko i wyłącznie barwy użyte go ich pokolorowania. W tym miejscu nie będziemy Was zanudzać kwestiami budowy i odsyłamy do artykułu z czarno-zielonym wariantem gdzie na ten temat powiedzieliśmy naprawdę sporo (KLIK). Wróćmy więc do samej kolorystyki. Masywny upper pokryto kanarkowym odcieniem żółci przełamanym mieniącymi się, złotymi akcentami, które świetnie komponują się z czarnymi detalami i zupełnie ciemną podeszwą. Osobiście to właśnie ten wariant barwny jest dla nas najmocniejszy, jeżeli chodzi o całą nadchodzącą trójkę. Teraz pozostaje czekać nam na foty trzeciej wersji.

Buty w sprzedaży pojawią się już za kilka tygodni. Ich sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$. Szukajcie ich między innymi na SNEAKERS App.


Nike