Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Dwóch Kolejnych Modeli Butów Z Kolekcji adidas Originals x Dragon Ball Z

10 październik 2018
Dokładne Zdjęcia Dwóch Kolejnych Modeli Butów Z Kolekcji adidas Originals x Dragon Ball Z

Po minionej premierze dwóch modeli butów z kolekcji adidas Originals x 'Dragon Ball Z', w której bój stoczyły ZX500RM 'Goku' vs. Yung-1 'Frieza' przychodzi pora na kolejną parę wojowników.

Tym razem oko w oko do walki stanie syn Goku, Son Gohan Super Saiyan pod postacią modelu Deerupt z Cell'em jako adidas Prophere. Pierwszy z nich zdominowany jest przez głęboki odcień fioletu pokrywający charakterystyczną, przykrywającą czarno-żółtą bazę siateczkę nawiązującą do koloru stroju Son Gohana. Wspomniane, żółte elementy to odniesienie do koloru jego włosów po przemianie. Na tyle natomiast wydrukowany mamy chiński znak, który w wolnym tłumaczeniu oznacza 'Demon'. Wracając do przeciwnika, tutaj również kolorystycznie wszystko nawiązuje do postaci Komurczaka. Upper wykonany z przędzy to miks zieleni i czerni z fioletowymi dodatkami. Na całość nałożone są trzy jednolite paski wycięte z zamszu, całość stoi na szczycie kremowej podeszwy z gumowym spodem. Każdy z nich oczywiście zapakowany jest w specjalne pudełku, które przy zebraniu wszystkich 8 par tworzy jeden obrazek.

Data premiery tych dwóch modeli przewidziana jest na 27 października. Tak jak i poprzednich szukajcie ich w stołecznym butiku CL20.
adidas