Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Jednej Z Dwóch Nadchodzących Kolorystyk Union x Air Jordan 4

29 lipiec 2020
Dokładne Zdjęcia Jednej Z Dwóch Nadchodzących Kolorystyk Union x Air Jordan 4

Ekipa Union Los Angeles odpowiedzialna jest za jedna z najlepszych wydań kultowego modelu Air Jordan 1 ostatnich kilkunastu miesięcy. W 2018 roku w sprzedaży pojawiły się dwie naprawdę świetne kolorystyki jedynek, na których punkcie sneakersowy świat dosłownie oszalał i wydanie to plasuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o hype. Często Union x Air Jordan 1 OG NRG stawiane są na równi z takimi perełkami jak jedynki Travisa czy Virgila, czy słusznie? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Po dwóch latach ich od premiery, przychodzi najwyższa pora, żeby odświeżyć współpracą pomiędzy Jordan Brand, a Union i to się dzieje na naszych oczach. 

O tym, że efektem ich drugiej w historii współpracy będą dwie ekskluzywne kolorystyki modelu Air Jordan 4, to już wiecie, datę premiery też znacie, ale tego, co najważniejsze jak do tej pory nie wiedzieliśmy, a mianowicie tego, jak naprawdę wyglądać będą buty. Dziś w tym temacie zmieniło się 50%, ponieważ w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące jedną z dwóch nadchodzących kolorystyk tych czwórek. Mamy wrażenie, że przy ich projektowaniu Chris Gibbs, założyciel Union mocno inspirował się poprzednimi Jordanami, a efekt finalny wielu z Was może zaskoczyć. Buty jak na czwórki wzbudzają sporo emocji i mamy świadomość, że nie każdemu przypadną one do gustu. Nie wiemy, jak Wam, ale nam się podobają i uważamy, że jako całość prezentują się naprawdę dobrze. Buty wykonano z połączenia kilku materiałów z gładkim nubukiem oraz miękką siateczką na czele. Elementami, które niewątpliwie wyróżniają je na tle 'normalnych' czwórek są między innymi zupełnie przeprojektowany, wywinięty język wykonany z zawiniętej gąbki obszytej materiałem tekstylnym, czy wykonane z półprzeźroczystego tworzywa skrzydełko. Nie zabrakło też znanej nam już z jedynek, żółtej metki 'UN/LA' na panelu bocznym zaraz pod białą siateczką. Kolorystycznie jest naprawdę ciekawie, a połączenie czerni, niebieskiego z dodatkiem malinowej czerwieni i beżowej podeszwy może się podobać.

Buty w sprzedaży zobaczymy 15 sierpnia, a ich retail wyniesie 250$. Niestety, nie wiemy, czy zobaczymy je i w WS2, czy SK, ale nie nastawialibyśmy się. Prędzej zobaczycie ja na apce SNKRS.


Jordan
Union