Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Jednej Z Sześciu Nadchodzących Kolorystyk Nike Air Max 90 x UNDEFEATED

30 sierpień 2019
Dokładne Zdjęcia Jednej Z Sześciu Nadchodzących Kolorystyk Nike Air Max 90 x UNDEFEATED

Nie trudno policzyć, że Nike Air Ma 90 obchodzić będą w przyszłym roku okrągłą, 30. rocznicę powstania. Sportowa marka z Oregonu, a w zasadzie osoby tam pracującą nie przepuszczą takiej okazji i należycie świętować będą jubileusz debiutu, do nigdyś nazywanych jeszcze Air Max III. Co więcej, wszytko dzieje się już od jakiegoś czasu, a na rynku pojawia się coraz więcej specjalnych kolorystyk czy wersji tego nieco pozostającego w cieniu starszego brata, modelu Air Max 1 klasyka. Na ten moment w sprzedaży pojawiły się takie ciekawe warianty jak chociażby retro 'Pythonów' z 2003 roku, całkiem nowy 'Mixtape' Pack czy 'Vinyl' albo 'Viotech'. Najbardziej jednak cieszy nas to, że w sprzedaży pojawi się kolejna, mająca jak najbardziej przypominać pierwowzór z 1990 roku re-edycja kultowych 'Infraredów'. Oczywiście to tylko początek tego, czego możemy się spodziewać, a my jesteśmy w 100% pewni, że w 2020 Air Max 90 zaleje rynek.

Drobnym potwierdzeniem tych słów może być zapowiadany przez nas już jakiś czas temu, kolejny już kolaboracyjny projekt na linii Nike x UNDEFEATED. Streetwearowy brand, a zarazem sneakerstore z Los Angeles przez ostatnie miesiące pracował aż nad sześcioma kolorystykami wyżej wspomnianych Air Max 90, a my możemy podzielić się z Wami pierwszymi zdjęciami jednej z nich. Może słowo pracował, jest nieco nad wyraz, bowiem design butów jest naprawdę prosty. Zacznijmy jednak od samego wykonania oraz użytych do produkcji materiałów. Obydwie ekipy postawiły na mięsistą, naturalną skórę licową, z której skonstruowana jest całość. Tym, na co jako pierwsze zwróciliśmy uwagę, jest przechodzący przez całość dodatkowy pas materiału, który dodatkowo zabarwiono na kontrastujący kolor, przez co buty kojarzą nam się trochę z Air Max BW. Kolejną rzeczą jest kształt, który na załączonych fotografiach prezentuje się dosłownie nienagannie. Idealnie opadająca linia cholewki i agresywnie zakończony czubek naprawdę zrobiły na nas wrażenie. Mamy nadzieję, że to nie kwestia wypchania wnętrza, tylko nowe 90 właśnie tak się będą prezentować. Następnymi elementami zdradzającymi wyjątkowość tego wydania są sporych rozmiarów logo UNDFTD na tyle, gdzie standardowo znajduje się tłoczony napis Nike Air oraz brandowany lacelock. Wracając do kolorystyki, w tym przypadku niemal całość zdominowana jest przez śnieżną biel z dodatkiem kontrastującego błękitu na wyżej wspomnianym pasku, oknie dookoła systemu Air Max pod piętą czy logo na tyle.

Buty do sprzedaży trafić mają 20 września. Wraz z tym, jak w sieci będą pojawiać się zdjęcia kolejnych kolorystyk, będziemy Was na bieżąco o nich informować.
Nike
UNDFTD