Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yecheil'

23 wrzesień 2019
Dokładne Zdjęcia Nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yecheil'

Średnio kilka razy w tygodniu, a zazwyczaj niemal codziennie poruszamy temat butów tworzonych przez duet Kanye West oraz adidas. W sieci praktycznie bez przerwy pojawiają się, a to nowe kolorystyki, a to dokładne zdjęcia czy zupełnie nowe modele sneakersów spod szyldu Yeezy, że uwierzcie nam, czasem naprawdę cieżko za wszystkim nadążyć. 

Dziś mamy dla Was dokładniejsze zdjęcia jednych z naszym zdaniem ciekawszych ostatnimi czasy kolorystyk adidas Yeezy Boost 350 V2. Z racji tego, że wszystkie jasne kolorystyki nie dość, że zaczynają się nam nudzić, to są bardzo do siebie podobne, a z 'Yecheil' jest zupełnie inaczej. Sama nazwa prawdopodobnie wzięła się od hebrajskiego imienia Yechiel, które w wolnym tłumaczeniu oznacza 'Niech Żyje Bóg', potwierdzając tylko tym, że Kanye dalej zafiksowany jest w temacie religii, co dodatkowo tłumaczą jego niedzielne nabożeństwa, które od jakiegoś czasu organizuje. Jeżeli chodzi o same buty i ich konstrukcję, to doskonale Wam wszystkim znany upper wykonany jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit o bardzo skomplikowanym splocie, którego efekt dodatkowo potęguje niemniej wpadająca w oko kolorystyka. Cała cholewka zdominowana jest przez klasyczną czerń z różnokolorowymi dodatkami podzielonymi na sektory. Na górze, ku elementowi mającemu pełnić funkcję języka macie trochę czerwieni wymieszanej z błękitem. Przechodząc w stronę tyłu, znajdziecie jeszcze więcej niebieskiego wymieszanego z żółtym, a całą wewnętrzną stronę zabarwiono na blady beż. Wszytko to, jak już wspominaliśmy w akompaniamencie czerni. 

Buty w sprzedaży, w tym w stołecznym CL20 pojawią się 15 grudnia, a my chętnie widzielibyśmy je w naszej kolekcji, ponieważ już od dawna żadne 350 V2 nie zrobiły na nas tak pozytywnego wrażenia.
adidas YEEZY BOOST 350 v2 „Yecheil”
Kod: FW5190
Kolor: Yecheil
Data: 15 grudnia 2019
Cena: 220 USD

adidas