Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Przyszłorocznych sacai x Nike Blazer Low

19 październik 2020
Dokładne Zdjęcia Przyszłorocznych sacai x Nike Blazer Low

Kilka tygodni temu wraz z prezentacją przyszłorocznej kolekcji japońskiej marki sacai w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike, a Chitose Abe. Oprócz dwóch kolejnych kolorystyk znanego nam już modelu VaporWaffle światło dzienne ujrzał zupełnie nowy, czyli Blazer w wersji Low

Dziś wracamy do tematu, ponieważ w sieci pojawiła się nowa porcja zdjęć tej nowej sylwetki. Idąc obraną już ścieżką w przypadku niskich Blazerów Chitose Abe ponownie dubluje niektóre elementy konstrukcyjne cholewki, co kojarzyć możemy z poprzednich projektów. Podwójny, jest między innymi język, czy przytwierdzony do paneli bocznych Swoosh, a także sznurówki. Zwróćcie też uwagę na podeszwę, która zyskała dodatkową, spiętrzoną 'obudowę' nieco poszerzającą je w podstawie. Same buty wykonane są przy użyciu mięsistej, fakturowanej skóry z dodatkiem zamszu, jak i płótna, którym wykończono jeden z dwóch brandingów. Na ten moment do wyboru będziemy mieli dwa stosunkowo proste warianty kolorystyczne. Jeden z nich to połączenie jasnego beżu z pomarańczą, natomiast drugi to zestawienie szarości z dodatkiem beżu i kontrastującej zieleni.

Buty w sprzedaży zobaczymy dopiero wtedy, kiedy na kartach kalendarzach pojawi się 2021 rok. Konkretów jeszcze nie znamy.


Nike