Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Supreme x Nike SB Dunk Low “Stars” W Kolorystyce “Barkroot Brown”

01 grudzień 2020
Dokładne Zdjęcia Supreme x Nike SB Dunk Low “Stars” W Kolorystyce “Barkroot Brown”

O ty, że kultowa streetwearowa marka Supreme ponownie połączy siły z ekipą ziomali z Nike SB, wiemy już od jakiegoś czasu. Efektem ponownej współpracy będą aż cztery nowe kolorystyki kultowego modelu Dunk SB w wersji Low, które inspirowane są jednym z najbardziej pożądanych projektów powstałych na linii Supreme x Nike, a mianowicie bardzo charakterystycznych Dunków High, ze złotymi gwiazdkami z 2003 roku, o których, jak i innych wszystkich kolaboracjach Nike z Supreme nieco więcej dowiecie się TUTAJ.

Po prezentacji czarnej naszym zdaniem najlepszej z zapowiadanych kolorystyk, którym bliżej przyglądaliśmy się TUTAJ, przychodzi pora na równie stonowaną i ciekawą wersję “Barkroot Brown”. Materiałowo, czy konstrukcyjnie buty nie będą się niczym od siebie różniły i każda z czterech nadchodzących wersji barwnych wykonana jest z imitacji krokodylej łuski, naturalnej skóry licowej oraz siateczki, którą wyściełano masywny napompowany język będący elementem rozpoznawczym każdych Dunków SB, który dodatkowo pełni funkcje ochronne naszych stóp. Jak już sama nazwa wskazuje “Barkroot Brown” upper zdominowany jest przez nietypowy odcień brązu z dodatkiem bieli i złota, który wykończono gwiazdki na panelu bocznym. Całość spleciono czarnymi sznurówkami, u podnóża których znajdziecie ażurowy lacelock z nazwą nowojorskiej, kultowej marki streetwearowej Supreme. Wszystko wieńczą krwistoczerwone wkładki, które są elementem rozpoznawczym wszystkich kolaboracyjnych projektów na linii Nike x Sup.

Szczegóły premiery Supreme x Nike SB Dunk Low “Barkroot Brown”

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy gdzieś na początku 2021 roku i obstawiamy, że będzie to jedna z najgorętszych premier jego pierwszych miesięcy. Niestety, butów nie znajdziecie w takich punktach sprzedaży jak chmielna20.pl. Najprawdopodobniej będzie to exclusive dla Supreme z możliwością ewentualnego debiutu na SNKRS App. Cena Supreme x Nike SB Dunk Low “Stars” w kolorystyce “Barkroot Brown” wyniesie 120$.

Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: White/Metallic Gold-Barkroot Brown
Kod: DH3228-103
Data: Początek 2021
Cena: $120


Nike