Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Tajemniczych fragment design x sacai x Nike LDWaffle

13 lipiec 2020
Dokładne Zdjęcia Tajemniczych fragment design x sacai x Nike LDWaffle

Od momentu kiedy sam Hiroshi Fujiwara, założyciel kultowego studia projektowego fragment design oraz członek zespołu HTM na swoich stopach miał zupełnie nową kolorystykę hype'owych sacai x Nike LDWaffle sneakersowy świat wrze od spekulacji na ich temat. Po kilku słabej jakości zdjęciach w sieci coraz częściej pojawiały się poglądowe mock upy, aż w końcu doczekaliśmy się naprawdę godnych Waszej uwagi fotografii tego bardzo tajemniczego wydania.

Niestety, nie jesteśmy w 100% pewni, czy to, co tutaj widzicie, to faktycznie oryginalna wyprodukowana na licencji Nike para nadchodzących fragment design x sacai x Nike LDWaffle, czy może jakiś żart chińskiej fabryki szyjącej fejki. Niemniej jednak gdyby okazało się to pierwsze, warto przyjrzeć się im nieco bliżej. Buty, tak jak trzecia i ostatnia edycja LDWaffle skonstruowane są przy użyciu zamszu połączonego z grubą warstwą nylonu chroniącego nasze palce oraz boki, natomiast podwójny Swoosh wycięto z kawałków skóry. Język standardowo jest podwójny i wykończony cienką warstwą materiału. To, co jednak wyróżnia to wydanie, to tłoczone logo fragment design na froncie oraz granatowo-biała kolorystyka, którą kojarzyć możecie z modelu Roshe Daybreak sprzed paru lat.

Niestety, na ten moment szczegóły dotyczące premiery nie są nam znane. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wrócimy do Was z tematem.


fragment design
sacai
Nike