Proponowany post

Dokładne Zdjęcia Wszystkich Trzech Kolorystyk Nadchodzących OFF-WHITE x Nike Air Zoom Tempo NEXT%

26 październik 2020
Dokładne Zdjęcia Wszystkich Trzech Kolorystyk Nadchodzących OFF-WHITE x Nike Air Zoom Tempo NEXT%

Już z końcem września światło dzienne ujrzał kolejny nadchodzący projekt Virgila Abloh i Nike, a mianowicie OFF-WHITE x Nike Air Zoom Tempo NEXT%. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że czarno-biało-zielona kolorystyka, to jedna z trzech nadchodzących wersji tego performance'owego modelu butów. Dziś nadeszła pora, aby w pełnej okazałości pokazać Wam całe trio.

To, co naszym zdaniem najciekawsze w tym wydaniu, to konstrukcja butów. Upper wykonano przy użyciu bardzo lekkiej, a zarazem wytrzymałej, ażurowej siateczki o bardzo nieregularnym splocie. Na cholewce mamy zarówno podłużny, rzadki, gęsty, jak i okrągły ścieg, co nam bardzo przypadło do gustu. Oprócz tego, upper wyposażony jest w kilka wzmocnień usytuowanych w newralgicznych miejscach, takich jak tył czy kołnierz, przez który przeplatają się oczywiście brandowane sznurówki. Kolejnym elementem, który bardzo pasuje do całej koncepcji tego wydania, jest nadrukowany na zewnętrznym panelu butów Swoosh nawiązujący swoim wyglądem do sposobu cyfrowego plecenia cholewki. Oczywiście Virgi nie byłby sobą, gdyby nie dołożył do butów charakterystycznej 'metryki' na boku, napisu 'AIR' w tylnej części monstrualnej i technologicznie zaawansowanej podeszwy czy kolców na jej spodzie znanych z poprzednich modeli ze 'sportowej' kolekcji OFF-WHITE x Nike, która nie oszukujmy się nie była strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Tak, jak wspomnieliśmy, do wyboru będziemy mieli trzy wersje kolorystyczne. Czarną już znacie, a dwie pozostałe, to szalone połączenie ultramaryny z różem przełamane białymi akcentami oraz jasnego beżu z czerwienią i to właśnie ten kolor jest naszym zdecydowanym faworytem.

Mówi się, że buty w sprzedaży zobaczymy jeszcze jesienią tego roku, co nas zastanawia, bo na cholewce widnieje rok 2021. Jeżeli chodzi o dostępność, to buty z pewnością zobaczymy na SNKRS App, a może i w WS2. Czas pokaże. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 260$.Nike