Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia adidas Yeezy Boost 700 W Kolorystyce 'Inertia'

07 styczeń 2019
Dokładniejsze Zdjęcia adidas Yeezy Boost 700 W Kolorystyce 'Inertia'

adidas Yeezy Boost 700 to zdecydowanie jeden z najciekawszych i najlepiej wpisujących się w aktualnie panujący trend 'Dad Shoes' but dostępny na rynku. Po dwóch wersjach kolorystycznych, których premiery miały miejsce już jakiś czas temu oraz wprowadzeniu wersji V2 przychodzi pora na kolejne nowości. Dziś bliżej przyjrzymy się kolejnej ich wariacji barwnej, która nie ukrywamy naprawdę przypadła nam do gustu.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia wariantu o nazwie 'Intertia'. Zacznijmy jednak od materiałów, z których wykonana jest całość. Jeżeli mieliście którekolwiek poprzednie 700 w rękach, to macie już pełen obraz tego, czego spodziewać możecie się po tytułowych butach. Kanye oraz projektanci niemieckiej marki z 3 paskami postawili na ten sam zestaw fabrykatów. Upper skonstruowany jest przy użyciu syntetycznej siateczki, skóry oraz zamszu pociętych na sporo połączonych ze sobą kawałków tworzących unikalną całość. Wróćmy jednak do sedna sprawy, czyli do kolorystyki, która mimo tego, że jest stosunkowo prosta, zrobiła na nas niemałe wrażenie. Całość tak naprawdę utrzymana jest w stonowanej, spokojnej szarości o kilku tonacjach, a to, co najbardziej przykuwa uwagę to pomalowane łososiową farbą, dwa owalne wgłębienia w tylnej części masywnej podeszwy. Kolejną, jasną farbę znajdziemy również na spodzie. Czy zgodzicie się z nami, że całość prezentuje się nadzwyczaj dobrze?

Co do daty premiery, to niestety nie znamy szczegółów. Mówi się, że buty do sprzedaży trafią wiosną tego roku. Co do dostępności, to oczywiście odsyłamy Was tutaj.


adidas