Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia Air Jordan 3 'Quai 54' Friends & Family

06 lipiec 2018
Dokładniejsze Zdjęcia Air Jordan 3 'Quai 54' Friends & Family

Wystarczyło kilka dni czekania i już mamy porcję dokładniejszych zdjęć Air Jordan 3 'Quai 54' w wersji friends & family. Dokładnie w takich samych w Paryżu wystąpił ostatnio Justin Timberlake. Nie wiadomo, ile dokładnie par zostało wyprodukowanych, ale obstawiamy, że niewiele. Zdjęciami podzielił się stary kicksoholic DJ Clark Kent, który najwyraźniej też dostał parę dla siebie. 

Pomimo tego, że retailowa, czarna wersja podoba nam się bardzo, to wydanie friends & family rozkłada ją na łopatki. Mamy tutaj białą skórę, która wygląda na materiał bardzo dobrej jakości, a Elephant Print zastąpiono zamszem wpadającym w odcień szarości. Na tle cholewki bardzo fajnie wygląda multi-kolorowy midsole, który jest motywem przewodnim tegorocznej kolekcji 'Quai54'. Na butach nie mogło zabraknąć logo turnieju, które znajdziemy na heel tabie lewego buta i na wkładce i języku prawego. Całość stoi na błękitnej, transparentnej podeszwie z kolorowymi akcentami.

Jest nam bardzo przykro, że nie zobaczymy tej białej wersji w sprzedaży. Na pocieszenie pozostaje nam po raz kolejny próba zdobycia Air Jordan 3 'Quai 54', które powinny być znowu dostępne już jutro za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS.

 


Tagi: jumpman23,