Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia Air Jordan 4 x KAWS

03 marzec 2017
Dokładniejsze Zdjęcia Air Jordan 4 x KAWS

Już od dłuższego czasu z niecierpliwości wyczekujemy efektów współpracy amerykańskiego artysty KAWS'a i sportowego giganta z Oregonu Nike.

Jak pewnie większość z Was wie, efektem wspólnych działań jest nowa kolorystyka kultowego modelu Air Jordan 4, o którymi mieliśmy okazję wspominać kilkukrotnie. JAk do tej pory dysponowaliśmy tylko kilkoma słabej jakości fotografiami przedstawiającymi całość. Dziś nieco bliżej możemy przyjrzeć się nadchodzącemu wydaniu. Upper skonstruowany jest z dwóch rodzajów zabarwionego na spokojny, szary kolor zamszu pokrywającego jego całą powierzchnię. Gładką część zdobią przeszywane grafiki artysty w postaci doskonale nam znanych kreskówkowych dłoni pojawiających się na jego dziełach. Kolejnym wyróżniającym to wydanie elementem jest tłoczone logo dwóch X widoczne na tyle cholewki. Ten sam motyw powielony został na załączonym do zestawy breloku oraz wkładkach wewnątrz wykończonych naturalną skóra butów. Całość postawiona jest na szczycie wykończonej miękkim zamszem podeszwie wewnętrznej ze świecącym w ciemności spodem.

Póki co oficjalna data premiery nie jest nam znana. Możemy jednak powiedzieć Wam jaka będzie sugerowana cena detaliczna tych butów. Wszyscy chętni niech przygotują się na wydatek rzędu 350$.

Jordan

Tagi: -