Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia Butów I Kurtki Z Kolekcji C.P. Company x adidas Originals

01 luty 2018
Dokładniejsze Zdjęcia Butów I Kurtki Z Kolekcji C.P. Company x adidas Originals

O tym, że niemiecki adidas Originals nawiązuje współpracę z włoską, założoną przez Massimo Osti marką C.P. Company mieliśmy okazję wspominać Wam już tutaj. Wracamy do Was z tematem, ponieważ w sieci pojawiły się bardzo dokładne fotografie dwóch kluczowych produktów obejmujących tę kolekcję.

Mowa tutaj oczywiście o zupełnie nowym modelu Kamanda, który nie doczekał się jeszcze swojej premiery w bieżącej kolekcji oraz kultowej kurtce 'Google Jacket'. Jeżeli chodzi o buty upper niemal w całości wykonany jest przy użyciu naturalnego, bordowo-ceglastego zamszu ze złotym oznaczeniem modelu na panelu bocznym oraz białym zapiętku i metce na meshowym języku. Wszytko to postawione, na kontrowersyjnej, gumowej podeszwie z szeregiem ułożonych w falisty wzór wypustek. Kolejnym elementem jest wyżej wspomniane okrycie wierzchnie z charakterystycznymi goglami zintegrowanymi z kapturem. Po odpowiednim jego zapięciu całość tworzy niemal szczelny kombinezon. Logo adidas i C.P. Company w tym przypadku pojawia się na szkiełku na zegarek przy mankiecie.

Niestety konkretna data premiery nie jest nam znana. Mówi się jednak, że paczki spodziewać możemy się w okolicach sierpnia. Mamy nadzieję, że całość pojawi się w CL20, bo kolekcja ta naprawdę zrobiła na nas ogromne wrażenie.

adidas
C.P. Company

Tagi: -