Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia Dwóch Nadchodzących Kolorystyk adidas Originals Lexicon Future

11 styczeń 2019
Dokładniejsze Zdjęcia Dwóch Nadchodzących Kolorystyk adidas Originals Lexicon Future

Temat modelu adidas Originals Lexicon Future na naszych łamach pojawiał się już wielokrotnie. Sam model to nowoczesna odpowiedź na debiutującego w 1994 roku Torsion Lexicon, o którym nieco więcej dowiecie się tutaj

Sam but to kontynuacja panującego wewnątrz niemieckiej marki z trzema paskami trendu. Buty wyglądają nowocześnie, wręcz futurystycznie, ale w żadnym wypadku nie są przesadzone. Całość opiera się o jednoczęściowy, pozbawiony niezależnego języka upper wykonany przy użyciu miękkiej siateczki. Góra zdominowana została przez dwie rzeczy. Pierwszą z nich są trzy, sporych rozmiarów boczne paski brandingu, a drugą przeplecione przez niż żyłki przechodzące aż przez tył cholewki będące jednocześnie podstawą dla systemu sznurowania. Całość osadzona jest na podeszwie z pianki adiPRENE mającej zapewnić nam maksymalny komfort użytkowania. Kropką nad i jest małe oznaczenie 'LX CON' w przedniej części uppera. Co do kolorystyki, to tę pierwszą, jasną z niebiesko-czarnymi detalami kojarzyć już możecie stąd (klik). Druga nieco bardziej kojarzy nam się z latami 90. Beżową bazę uzupełniono o fioletowe i turkusowe detale z kontrastującymi, czerwonymi sznurówkami. Wszystko razem prezentuje się naprawdę dobrze i może się podobać.

Niestety, dalej nie znamy konkretnej daty premiery. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich tutaj.

adidas