Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia Nadchodzących Nike Air Max 1 'Just Do It'

19 marzec 2018
Dokładniejsze Zdjęcia Nadchodzących Nike Air Max 1 'Just Do It'

Część z Was wie już, że kultowe hasło reklamowe marki Nike, 'Just Do It' obchodzi w tym roku swoją okrągłą, 30 rocznicę powstania. Z tej okazji producent przygotował dla nas jubileuszową paczkę, w której znajdziemy między innymi Air Max 95, Air Force 1 czy oczywiście Air Max 1.

Ten ostatni prócz białej kolorystyki pojawi się również w czarnej oraz pomarańczowej, której to właśnie dziś przyjrzymy się zdecydowanie bliżej. Co do użytych do produkcji materiałów nie musimy się tutaj zbytnio rozwodzić, ponieważ upper niemal w 100% pokryty jest mięsistą, naturalną skórą z odrobiną nylony na kołnierzu okalającym kostkę. To, co dzieje się na jej powierzchni to już inna szkoła jazdy, a tak skonstruowanych jedynak na pewno jeszcze nie widzieliście. Slogan 'Just Do It', o którym wspominaliśmy kilka zdań wyżej, jest dosłownie wszechobecny. Mamy go na toeboxie, mudguardzie, sznurówkach, Swoosh'u czy pod postacią szerokiej taśmy na tyle. To jeszcze nie koniec, bo całość dodatkowo zdobią kwadratowe patche czy haftowane Mini Swoosh. Co ciekawe kolorystyka ta może być dostępna jedynie w damskiej rozmiarówce.

Na premierę będziemy musieli poczekać aż do wiosny. Jeżeli jednak już teraz rozglądasz się za klasycznymi jedynkami, zachęcamy się do zaglądania tutaj.Nike

Tagi: -