Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia Nadchodzących sacai x Nike LDWaffle Na Sezon SS20

18 listopad 2019
Dokładniejsze Zdjęcia Nadchodzących sacai x Nike LDWaffle Na Sezon SS20

Dla wielu fanów sneakersów tegoroczna kolaboracja pomiędzy japońską marką sacai, a Nike jest najlepszą w 2019, a model LDWaffle pierwszorzędną obuwniczą sylwetką. Szczerze musimy powiedzieć, że uważamy tak samo, a współpraca, chociażby z Travisem Scottem blednie przy tej przepięknej, podwójnej formie tego klasyka w nowoczesnej, modowej odsłonie. Gdybyśmy my mieli wybierać, to pewnie właśnie Nike LDWaffle byłby tenisufkami roku 2019, ale nie chwalmy jeszcze dnia przed zachodem słońca, bowiem do końca roku zostało jeszcze trochę, czasu, a nóż, widelec ktoś nas jeszcze czymś zaskoczy. 

Po wielu przenosinach zapowiadanej premiery i finalnym debiucie ostatniej paczki temat wspólnych działań Nike i sacai na moment ucichł. Wszystko wskazuje jednak na to, że kolaboracja ta będzie kontynuowana, ale buty, które trafią do sprzedaży, wykonane będą z nieco innych materiałów, niż nazwijmy to pierwowzór. W wersji przygotowanej na sezon SS20 nie zobaczymy już ultra przewiewnej siateczki na wierzchu cholewki, a syntetyczny materiał pozbawiony jakiejkolwiek perforacji. Pozostałe elementy zostały na swoim miejscu. Kolorystycznie, też będzie prościej. Czerną górę postanowiono zestawić ze śnieżnobiałą, dwuwarstwową podeszwą i to w zasadzie na tyle. Jedynym 'kolorowym' akcentem są złote sznurówki.

Na ten moment data premiery nie jest nam znana. Jednakże, tak jak wspominaliśmy, na półkach zobaczymy je w sezonie SS20. Czekamy na więcej szczegółów.
Nike