Proponowany post

Under Armour Curry 5 'Gold Pack' - Zapowiedź

Przygotowane specjalnie na finały.

Dokładniejsze Zdjęcia Nike Air Max 1 'Animal 2.0'

31 styczeń 2018
Dokładniejsze Zdjęcia Nike Air Max 1 'Animal 2.0'

Ubiegły rok obfitował w jeden z największych powrotów z historii kultowego modelu Air Max 1. Mowa tutaj oczywiście o kolorystyce 'Atmos Elephant', która po wygranej w konkursie 'Vote Back' ponownie pojawiła się na półkach najlepszych sklepów. W tym roku Nike zapowiada kolejną reedycję jednej z najbardziej pożądanych wersji tego buta, o której mieliśmy okazję już wspominać.

Dziś mamy możliwość przyjrzeć się bliżej jedynkom z nadchodzącego wielkimi krokami 'Animal 2.0' Packu. Dla niektórych może być to prawdziwa profanacja, bo skoro 'Słonie' mogły do sprzedaży trafić w niemal idealnie odwzorowującej oryginał wersji, to czemu Animale nie są takie same jak wydanie sprzed 12 lat? Tego niestety nie wiemy. Główną zmianą w wyglądzie zarówno jedynek, jak i 95 jest zamiana białego włosia na toeboxie na czarny odpowiednik. Jeżeli chodzi o pozostałe elementy, to w zasadzie nie mamy się do czego przyczepić. Teraz pytanie, czy fani jedynek zaakceptują to wydanie? Wg nas tak, a jakie jest Twoje zdanie?

Konkretna data premiery nie jest nam znana, ale buty do sprzedaży powinny trafić w okolicach Air Max Day, które przypada na 26 marca. Co do dostępności, liczymy, że nie będzie problemu z dostaniem ich w WS2.Nike

Tagi: -