Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcia OFF-WHITE x Nike Air Max 90 'Desert Ore'

09 listopad 2018
Dokładniejsze Zdjęcia OFF-WHITE x Nike Air Max 90 'Desert Ore'

Mamy dla Was dokładniejsze zdjęcia kolejnej kolorystyki Nike Air Max 90 stworzonej na linii amerykańska marka z Oregonu, a Virgil Abloh, założyciel streetwearowej marki OFF-WHITE, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. 

Odbiegając nieco od utartego schematu Virgil postawił na monochromatyczną, ale inną niż biała lub czarna cholewka z dodatkiem kontrastującego Swoosh'a na boku. Utrzymany w militarnym odcieniu zieleni upper skonstruowany jest przy użyciu tego samego zestawu materiałów co pierwsza wersja barwna wchodząca w skład kolekcji 'The Ten'. Mamy tutaj połączenie skóry zamszowej z syntetycznymi panelami o gładkiej fakturze, jak i odpornym na uszkodzenia mechaniczne rip-stopie na toeboxie czy kołnierzu okalającym kostki. Co do dodatków, to nie mogło zabraknąć małej, tym razem turkusowej metki na boku, nadruku po wewnętrznej stronie, brandowanych sznurówek czy zakładki z indeksem z tyłu. To, co najbardziej jednak rzuca się w oczy to niewątpliwie zabarwiony na kolor 'Bright Mango' Swoosh na boku w jednym miejscu przykryty cienką, gumową taśmą. Całość osadzona jest na szczycie świetnie kolorystycznie komponującą się platformą, która o dziwo pozostała bez zmian względem oryginału z 1990 roku. 

Niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie zdradzić Wam konkretnej daty premiery. Mówi się jednak, że buty do sprzedaży trafić mają na przełomie 2018 i 2019 roku. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wrócimy do Was z tą informacją.
Nike
OFF-WHITE